Zapowiedź meczu Świt Krzeszowice- Dalin Myślenice, sobota 03.10.2015

W sobotę 03.10.2015 o godzinie 15.30  Dalin Myślenice w meczu wyjazdowym rywalizować będzie z drużyną Świtu Krzeszowice.

Nasz przeciwnik w dotychczasowych spotkaniach zdobył do tej pory 10 punktów i zajmuje 6 miejsce w tabeli.

Poprzedni mecz rozegrany na własnym obiekcie Świt wygrał z drużyną Złomexu Branice aż 4:0.

Biało Zieloni po ostatnim zwycięstwie przed własną publicznością z Tęczą Piekary 4:2, zajmują nadal  pozycję wicelidera tracąc 2 punkty do Kaszowianki Kaszów.

Kierownik drużyny Krzysztof Kmiecik:

"Potencjał naszej drużyny pozwala nam myśleć o zwycięstwie w każdym spotkaniu. Z takim też założeniem jedziemy w sobotę do Krzeszowic. Szanujemy każdego przeciwnika, ale przed sezonem postawiliśmy sobie jasny cel jakim jest awans do IV ligi i z każdym rozegranym meczem chcemy się do tego celu przybliżać."