Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Wiślanka Grabie
KS Wieczysta Kraków
16:0
Clepardia Kraków
Beskid Andrychów
3:0
MKS Trzebinia/Siersza
Wiślanie Jaśkowice
3:0*
TS Węgrzce
Dalin Myślenice
3:2
KS Chełmek
Unia Oświęcim
3:1
Słomniczanka Słomniki
Orzeł Ryczów
1:3
Tempo Białka
Pcimianka Pcim
1:3
Sokół Kocmyrzów
LKS Jawiszowice
1:1
Garbarnia II Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
0:3
Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów
3:3
Wiślanie Jaśkowice
TS Węgrzce
1:3
Orzeł Ryczów
Sokół Kocmyrzów
3:3
LKS Jawiszowice
KS Chełmek
1:3
Beskid Andrychów
Clepardia Kraków
0:7
Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie
0:2
Słomniczanka Słomniki
Tempo Białka
7:1
Pcimianka Pcim
Garbarnia II Kraków
2:4
KS Wieczysta Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice
0:0
Garbarnia II Kraków
Beskid Andrychów
4:0
Clepardia Kraków
KS Wieczysta Kraków
4:0
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Ryczów
3:1
Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim
2:0
TS Węgrzce
Słomniczanka Słomniki
2:2
MKS Trzebinia/Siersza
Unia Oświęcim
3:2
KS Chełmek
LKS Jawiszowice
3:1
Tempo Białka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
5:1
Pcimianka Pcim
Wiślanie Jaśkowice
4:1
Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków
1:2
Unia Oświęcim
TS Węgrzce
1:0
LKS Jawiszowice
Sokół Kocmyrzów
2:1
Dalin Myślenice
KS Chełmek
3:1
Słomniczanka Słomniki
Wiślanka Grabie
4:0
MKS Trzebinia/Siersza
Tempo Białka
1:5
KS Wieczysta Kraków
Garbarnia II Kraków
0:2
Beskid Andrychów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
1:2
Tempo Białka
Orzeł Ryczów
4:0
Wiślanka Grabie
MKS Trzebinia/Siersza
3:0
KS Chełmek
Słomniczanka Słomniki
0:0
Clepardia Kraków
Beskid Andrychów
3:1
Sokół Kocmyrzów
Unia Oświęcim
3:0
Garbarnia II Kraków
Pcimianka Pcim
2:2
Wiślanie Jaśkowice
LKS Jawiszowice
2:1
Jutrzenka Giebułtów
KS Wieczysta Kraków
8:0
TS Węgrzce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
1:2
LKS Jawiszowice
Garbarnia II Kraków
0:1
Słomniczanka Słomniki
Clepardia Kraków
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
KS Wieczysta Kraków
6:1
Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie
1:2
KS Chełmek
Orzeł Ryczów
4:4
Pcimianka Pcim
Tempo Białka
0:0
Beskid Andrychów
Sokół Kocmyrzów
2:1
Unia Oświęcim
TS Węgrzce
- : -
Dalin Myślenice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
1:0
Garbarnia II Kraków
Unia Oświęcim
3:1
Tempo Białka
KS Wieczysta Kraków
3:0
Wiślanie Jaśkowice
Beskid Andrychów
1:0
TS Węgrzce
Dalin Myślenice
1:1
Jutrzenka Giebułtów
LKS Jawiszowice
3:3
Orzeł Ryczów
KS Chełmek
8:0
Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
Pcimianka Pcim
4:0
Wiślanka Grabie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice
8:0
Dalin Myślenice
Sokół Kocmyrzów
3:1
MKS Trzebinia/Siersza
TS Węgrzce
2:2
Unia Oświęcim
Tempo Białka
5:1
Słomniczanka Słomniki
Garbarnia II Kraków
2:2
KS Chełmek
Wiślanka Grabie
2:1
Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów
2:2
KS Wieczysta Kraków
Pcimianka Pcim
1:1
LKS Jawiszowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Ryczów
KS Wieczysta Kraków
5:0
Pcimianka Pcim
Beskid Andrychów
2:3
Wiślanie Jaśkowice
Słomniczanka Słomniki
4:0
TS Węgrzce
MKS Trzebinia/Siersza
2:3
Tempo Białka
Unia Oświęcim
1:0
Jutrzenka Giebułtów
Clepardia Kraków
0:1
Garbarnia II Kraków
LKS Jawiszowice
3:2
Wiślanka Grabie
KS Chełmek
1:2
Sokół Kocmyrzów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Słomniczanka Słomniki
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Unia Oświęcim
Orzeł Ryczów
3:1
Beskid Andrychów
Wiślanka Grabie
0:0
Garbarnia II Kraków
Tempo Białka
2:4
KS Chełmek
Sokół Kocmyrzów
2:0
Clepardia Kraków
LKS Jawiszowice
2:4
KS Wieczysta Kraków
TS Węgrzce
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Pcimianka Pcim
4:2
Dalin Myślenice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
1:0
LKS Jawiszowice
Unia Oświęcim
0:3
Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków
0:0
Tempo Białka
KS Wieczysta Kraków
5:0
Wiślanka Grabie
Garbarnia II Kraków
2:2
Sokół Kocmyrzów
Beskid Andrychów
3:0
Pcimianka Pcim
KS Chełmek
3:3
TS Węgrzce
MKS Trzebinia/Siersza
2:0
Jutrzenka Giebułtów
Słomniczanka Słomniki
5:2
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
2:0
KS Chełmek
KS Wieczysta Kraków
2:0
Dalin Myślenice
Wiślanie Jaśkowice
6:0
MKS Trzebinia/Siersza
Orzeł Ryczów
2:1
Słomniczanka Słomniki
Wiślanka Grabie
1:2
Sokół Kocmyrzów
TS Węgrzce
2:2
Clepardia Kraków
Tempo Białka
1:0
Garbarnia II Kraków
Pcimianka Pcim
5:1
Unia Oświęcim
LKS Jawiszowice
2:0
Beskid Andrychów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
3:0
Orzeł Ryczów
Unia Oświęcim
2:3
LKS Jawiszowice
Clepardia Kraków
0:1
Jutrzenka Giebułtów
Dalin Myślenice
1:1
Wiślanka Grabie
Beskid Andrychów
0:1
KS Wieczysta Kraków
Sokół Kocmyrzów
1:1
Tempo Białka
KS Chełmek
0:4
Wiślanie Jaśkowice
Garbarnia II Kraków
1:0
TS Węgrzce
Słomniczanka Słomniki
2:1
Pcimianka Pcim
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Garbarnia II Kraków
Dalin Myślenice
1:0
Beskid Andrychów
KS Wieczysta Kraków
2:0
Unia Oświęcim
Wiślanie Jaśkowice
4:1
Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów
5:0
KS Chełmek
TS Węgrzce
1:2
Sokół Kocmyrzów
Wiślanka Grabie
1:1
Tempo Białka
Pcimianka Pcim
4:0
MKS Trzebinia/Siersza
LKS Jawiszowice
1:1
Słomniczanka Słomniki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
- : -
LKS Jawiszowice
Unia Oświęcim
- : -
Dalin Myślenice
Słomniczanka Słomniki
- : -
KS Wieczysta Kraków
Beskid Andrychów
- : -
Wiślanka Grabie
Tempo Białka
- : -
TS Węgrzce
Clepardia Kraków
- : -
Orzeł Ryczów
Sokół Kocmyrzów
- : -
Jutrzenka Giebułtów
KS Chełmek
- : -
Pcimianka Pcim
Garbarnia II Kraków
- : -
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
- : -
Tempo Białka
KS Wieczysta Kraków
- : -
MKS Trzebinia/Siersza
Orzeł Ryczów
- : -
Garbarnia II Kraków
Wiślanka Grabie
- : -
TS Węgrzce
Wiślanie Jaśkowice
- : -
Sokół Kocmyrzów
Beskid Andrychów
- : -
Unia Oświęcim
Dalin Myślenice
- : -
Słomniczanka Słomniki
LKS Jawiszowice
- : -
KS Chełmek
Pcimianka Pcim
- : -
Clepardia Kraków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
- : -
Dalin Myślenice
Unia Oświęcim
- : -
Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki
- : -
Beskid Andrychów
Tempo Białka
- : -
Wiślanie Jaśkowice
Sokół Kocmyrzów
- : -
Orzeł Ryczów
TS Węgrzce
- : -
Jutrzenka Giebułtów
Clepardia Kraków
- : -
LKS Jawiszowice
KS Chełmek
- : -
KS Wieczysta Kraków
Garbarnia II Kraków
- : -
Pcimianka Pcim
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości