Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Słomniczanka Słomniki
4:1
LKS Rajsko
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Wisła II Kraków
MKS Trzebinia/Siersza
2:0
Czarni Staniątki
Dalin Myślenice
2:0
Sokół Kocmyrzów
MKP Unia Oświęcim
1:3
Cracovia II Kraków KS
Pcimianka Pcim
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł Ryczów
2:1
Clepardia Kraków
LKS Jawiszowice
0:3*
Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
0:1
Skawinka Skawina
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
2:0
Pcimianka Pcim
Wiślanie Jaśkowice
1:0
Dalin Myślenice
Wisła II Kraków
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
Clepardia Kraków
2:4
LKS Jawiszowice
Cracovia II Kraków KS
3:0
Orzeł Ryczów
Czarni Staniątki
3:2
MKP Unia Oświęcim
Skawinka Skawina
3:2
Słomniczanka Słomniki
LKS Rajsko
0:0
MKS Trzebinia/Siersza
Sokół Kocmyrzów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
4:2
Wisła II Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:1
Wiślanie Jaśkowice
Pcimianka Pcim
3:1
Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów
1:0
Czarni Staniątki
Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
MKS Trzebinia/Siersza
2:2
Skawinka Skawina
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Beskid Andrychów
LKS Jawiszowice
1:10
Cracovia II Kraków KS
MKP Unia Oświęcim
4:0
LKS Rajsko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Słomniczanka Słomniki
Clepardia Kraków
3:3
Orzeł Piaski Wielkie
Cracovia II Kraków KS
3:1
Pcimianka Pcim
Skawinka Skawina
2:3
MKP Unia Oświęcim
Sokół Kocmyrzów
2:4
MKS Trzebinia/Siersza
LKS Rajsko
1:4
Orzeł Ryczów
Dalin Myślenice
2:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wisła II Kraków
4:0
Beskid Andrychów
Czarni Staniątki
0:3
LKS Jawiszowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ryczów
3:0
Skawinka Skawina
Słomniczanka Słomniki
1:6
Dalin Myślenice
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
0:6
Cracovia II Kraków KS
Sokół Kocmyrzów
2:3
MKP Unia Oświęcim
LKS Jawiszowice
2:1
LKS Rajsko
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:3
Wisła II Kraków
Beskid Andrychów
4:1
Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim
5:2
Czarni Staniątki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
4:0
MKP Unia Oświęcim
Cracovia II Kraków KS
1:0
Beskid Andrychów
Dalin Myślenice
0:0
MKS Trzebinia/Siersza
Czarni Staniątki
0:4
Orzeł Piaski Wielkie
LKS Rajsko
1:3
Pcimianka Pcim
Wisła II Kraków
3:0
Clepardia Kraków
Sokół Kocmyrzów
3:3
Orzeł Ryczów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:3
Słomniczanka Słomniki
Skawinka Skawina
2:0
LKS Jawiszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
1:6
Cracovia II Kraków KS
MKP Unia Oświęcim
0:0
Dalin Myślenice
Orzeł Ryczów
0:2
Wiślanie Jaśkowice
Słomniczanka Słomniki
3:2
Wisła II Kraków
MKS Trzebinia/Siersza
2:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
LKS Jawiszowice
4:3
Sokół Kocmyrzów
Pcimianka Pcim
2:0
Skawinka Skawina
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
LKS Rajsko
Beskid Andrychów
3:3
Czarni Staniątki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
2:1
LKS Jawiszowice
Słomniczanka Słomniki
0:1
MKS Trzebinia/Siersza
Czarni Staniątki
0:1
Clepardia Kraków
Dalin Myślenice
1:2
Orzeł Ryczów
Skawinka Skawina
2:6
Orzeł Piaski Wielkie
LKS Rajsko
3:0
Beskid Andrychów
Wisła II Kraków
3:2
Cracovia II Kraków KS
Sokół Kocmyrzów
2:3
Pcimianka Pcim
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:3
MKP Unia Oświęcim
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
3:1
LKS Rajsko
Beskid Andrychów
5:0
Skawinka Skawina
Orzeł Ryczów
0:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
MKS Trzebinia/Siersza
1:3
Wisła II Kraków
Cracovia II Kraków KS
2:0
Czarni Staniątki
LKS Jawiszowice
2:5
Dalin Myślenice
MKP Unia Oświęcim
0:0
Słomniczanka Słomniki
Pcimianka Pcim
0:1
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
Sokół Kocmyrzów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
2:1
MKP Unia Oświęcim
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
Słomniczanka Słomniki
1:1
Orzeł Ryczów
Dalin Myślenice
0:0
Pcimianka Pcim
Skawinka Skawina
1:2
Clepardia Kraków
Sokół Kocmyrzów
0:0
Beskid Andrychów
LKS Rajsko
2:2
Cracovia II Kraków KS
Wisła II Kraków
3:2
Czarni Staniątki
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:1
LKS Jawiszowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
4:0
Sokół Kocmyrzów
Beskid Andrychów
2:3
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Dalin Myślenice
MKP Unia Oświęcim
0:3
Wisła II Kraków
LKS Jawiszowice
3:4
Słomniczanka Słomniki
Cracovia II Kraków KS
3:0
Skawinka Skawina
Czarni Staniątki
0:1
LKS Rajsko
Orzeł Ryczów
0:2
MKS Trzebinia/Siersza
Pcimianka Pcim
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
5:1
LKS Jawiszowice
Wiślanie Jaśkowice
5:0
Clepardia Kraków
Sokół Kocmyrzów
1:3
Cracovia II Kraków KS
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
0:3
Orzeł Piaski Wielkie
Słomniczanka Słomniki
0:1
Pcimianka Pcim
Dalin Myślenice
2:2
Beskid Andrychów
MKP Unia Oświęcim
2:5
Orzeł Ryczów
Skawinka Skawina
0:3
Czarni Staniątki
Wisła II Kraków
2:0
LKS Rajsko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
4:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Clepardia Kraków
2:1
Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Słomniczanka Słomniki
LKS Rajsko
4:0
Skawinka Skawina
LKS Jawiszowice
2:2
MKP Unia Oświęcim
Czarni Staniątki
2:0
Sokół Kocmyrzów
Cracovia II Kraków KS
2:1
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Ryczów
0:1
Wisła II Kraków
Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Czarni Staniątki
Słomniczanka Słomniki
1:0
Beskid Andrychów
MKS Trzebinia/Siersza
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
Dalin Myślenice
1:1
Cracovia II Kraków KS
MKP Unia Oświęcim
1:2
Pcimianka Pcim
Sokół Kocmyrzów
3:4
LKS Rajsko
Wisła II Kraków
3:0*
Skawinka Skawina
Orzeł Ryczów
3:1
LKS Jawiszowice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:1
Clepardia Kraków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
2:3
Słomniczanka Słomniki
Cracovia II Kraków KS
1:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Beskid Andrychów
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
LKS Rajsko
0:3
Wiślanie Jaśkowice
LKS Jawiszowice
0:2
Wisła II Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
0:3
MKP Unia Oświęcim
Czarni Staniątki
0:4
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
3:3
Orzeł Ryczów
Skawinka Skawina
0:3*
Sokół Kocmyrzów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
0:1
Clepardia Kraków
Wiślanie Jaśkowice
3:0*
Skawinka Skawina
Dalin Myślenice
5:0
LKS Rajsko
Słomniczanka Słomniki
1:0
Cracovia II Kraków KS
MKP Unia Oświęcim
0:1
Beskid Andrychów
Sokół Kocmyrzów
2:0
Wisła II Kraków
LKS Jawiszowice
2:3
Pcimianka Pcim
Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
0:2
Czarni Staniątki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
2:2
Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków
1:3
MKP Unia Oświęcim
Czarni Staniątki
3:0*
Słomniczanka Słomniki
Cracovia II Kraków KS
2:0
MKS Trzebinia/Siersza
LKS Rajsko
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Sokół Kocmyrzów
3:0*
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
LKS Jawiszowice
Pcimianka Pcim
2:1
Wisła II Kraków
Skawinka Skawina
0:3*
Dalin Myślenice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
- : -
MKS Trzebinia/Siersza
LKS Rajsko
- : -
Słomniczanka Słomniki
Beskid Andrychów
- : -
LKS Jawiszowice
Orzeł Piaski Wielkie
- : -
Pcimianka Pcim
Wisła II Kraków
- : -
Wiślanie Jaśkowice
Cracovia II Kraków KS
- : -
MKP Unia Oświęcim
Sokół Kocmyrzów
- : -
Dalin Myślenice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
- : -
Skawinka Skawina
Clepardia Kraków
- : -
Orzeł Ryczów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
- : -
LKS Rajsko
Orzeł Ryczów
- : -
Cracovia II Kraków KS
Słomniczanka Słomniki
- : -
Skawinka Skawina
Dalin Myślenice
- : -
Wiślanie Jaśkowice
MKP Unia Oświęcim
- : -
Czarni Staniątki
LKS Jawiszowice
- : -
Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim
- : -
Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
- : -
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Piaski Wielkie
- : -
Wisła II Kraków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
- : -
Orzeł Piaski Wielkie
Czarni Staniątki
- : -
Orzeł Ryczów
Cracovia II Kraków KS
- : -
LKS Jawiszowice
Wiślanie Jaśkowice
- : -
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wisła II Kraków
- : -
Dalin Myślenice
Skawinka Skawina
- : -
MKS Trzebinia/Siersza
Clepardia Kraków
- : -
Pcimianka Pcim
Sokół Kocmyrzów
- : -
Słomniczanka Słomniki
LKS Rajsko
- : -
MKP Unia Oświęcim
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
- : -
Wisła II Kraków
Orzeł Ryczów
- : -
LKS Rajsko
Pcimianka Pcim
- : -
Cracovia II Kraków KS
Słomniczanka Słomniki
- : -
Wiślanie Jaśkowice
MKS Trzebinia/Siersza
- : -
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Piaski Wielkie
- : -
Clepardia Kraków
MKP Unia Oświęcim
- : -
Skawinka Skawina
LKS Jawiszowice
- : -
Czarni Staniątki
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
- : -
Dalin Myślenice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
- : -
Pcimianka Pcim
Cracovia II Kraków KS
- : -
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanie Jaśkowice
- : -
MKS Trzebinia/Siersza
Dalin Myślenice
- : -
Słomniczanka Słomniki
MKP Unia Oświęcim
- : -
Sokół Kocmyrzów
Wisła II Kraków
- : -
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Skawinka Skawina
- : -
Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków
- : -
Beskid Andrychów
LKS Rajsko
- : -
LKS Jawiszowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
- : -
Cracovia II Kraków KS
Orzeł Ryczów
- : -
Sokół Kocmyrzów
Pcimianka Pcim
- : -
LKS Rajsko
Słomniczanka Słomniki
- : -
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
MKS Trzebinia/Siersza
- : -
Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie
- : -
Czarni Staniątki
MKP Unia Oświęcim
- : -
Wiślanie Jaśkowice
Clepardia Kraków
- : -
Wisła II Kraków
LKS Jawiszowice
- : -
Skawinka Skawina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości