Turniej Skrzatów w Myślenicach 20.02.2016

W sobotę 20.02.2016r. w hali Szkoły Podstawowej nr 3 najmłodsi piłkarze naszego klubu uczestniczyli w Turnieju Skrzatów zorganizowanym przez KS Dalin Myślenice i restaurację Il Camino. Trener Szymon Tokarz podzielił skład Dalinu na dwie drużyny. Oprócz naszych chłopców w rozgrywkach wzięły udział także dwa zespoły Raby Dobczyce, Topór Teczyn oraz Akademia Piłkarska Mam Talent Krzeszowice, prowadzona przez byłego zawodnika m.in. Reprezentacji Polski, a także Wisły Kraków - Damiana Gorawskiego.

Drużyny rywalizowały między sobą systemem każdy z każdym. W tym wieku nie zwracamy uwagi na wyniki oraz miejsca jakie zajmują chłopcy w turniejach, liczy się przede wszystkim dobra zabawa, a także sama możliwość sprawdzenia się na tle rówieśników z innych zespołów. W związku z tym nie była prowadzona żadna klasyfikacja, jak i również nie były zapisywane wyniki poszczególnych meczów. Turniej przebiegł w bardzo przyjaznej atmosferze, a rodzice i opiekunowie oglądali z trybun wiele ładnych akcji często zakończonych pięknymi bramkami. Miejmy nadzieję, że dzięki tego rodzaju rozgrywkom nasi wychowankowie będą poprzez zabawę i rywalizację podnosić swój poziom sportowy, a w przyszłości uda im się zaistnieć w prawdziwym futbolu. Po rozegraniu wszystkich meczów każdy z zawodników otrzymał medal i słodką niespodziankę, bowiem w tym dniu wszyscy byli zwycięzcami.

Turniej został zorganizowany przez KS Dalin Myślenice oraz jednego z naszych sponsorów – restaurację Il Camino, której właścicielami są Anna i Paweł Nostkiewiczowie. Pragniemy również serdecznie podziękować firmie Sport Plus za okazałe wsparcie oraz Pawłowi Cięcielowskiemu z Cinemoon za fotorelację.

Składy drużyn Dalinu:

Dalin I: Mateusz Wójcik (kapitan), Maksymilian Ryś, Michał Wójcik, Antoni Styczeń, Daniel Wójcik, Mikołaj Śliwa, Igor Szewczyk, Marek Zawiejski.

Dalin II: Jakub Bicz (kapitan), Mateusz Kiszka, Mikołaj Szydłowski, Krzysztof Dominik, Tymoteusz Gawlik, Mateusz Sala, Wiktor Leśniak, Oliwier Sobecki.

Powiązana galeria: