Obóz dochodzeniowy Orlików i Żaków KS Dalin Myślenice

Pierwszy tydzień ferii zimowych w Małopolsce najmłodsi piłkarze Dalinu spędzili na półkolonii zorganizowanej przez trenerów Rafała Łapę, Szymona Tokarza i Andrzeja Biela.

W zajęciach wzięło udział ponad 40 zawodników z grup żaków i orlików.

Oprócz codziennych treningów piłkarskich i wspólnie jedzonych posiłków, chłopcy uczęszczali na zajęcia fitness, sportów walki i pływania. Nie zabrakło również innych atrakcji m.in. wyjścia do kina, a także wspólnego oglądania meczu kontrolnego Wisły Kraków ze słowacką drużyną MSK Zilina.

Zajęcia rozpoczynały się codziennie w godzinach porannych, a kończyły ok. godz. 15.00. Wyjątkiem był ostatni dzień, w którym zajęcia trwały dłużej, a trenerzy zaplanowali konkurs rysunkowy, wspominany mecz Wisły, a także wewnętrzny turniej piłkarski.

W grupie żaków rywalizowało ze sobą 5 zespołów: Dalin Choinka, Świąteczny Dalin, Klozet, Niepokonana Paczka i Warcaby (system każdy z każdym, mecz i rewanż).

Najlepszą ekipą okazała się drużyna Niepokonanej Paczki, kolejne miejsca: Klozet i ex aequo Świąteczny Dalin, Dalin Choinka i Warcaby.

W grupie orlików walczyły 4 zespoły: FC Bakłażany, Barbie, K.S. Myślenice, a także Rekiny

Zwyciężyły Bakłażany przed Barbie i ex aequo na 3. miejscu K.S Myślenice z Rekinami. Po turnieju na każdego z zawodników czekała słodka niespodzianka.

Cały tydzień wspólnych zajęć, z resztą podobnie jak w ubiegłym roku przebiegł w atmosferze dobrej zabawy i radości z gry w piłkę. Dzięki takim wydarzeniom młodzi chłopcy rozwijają przyjaźnie wokół wspólnego hobby, a także buduje się duch zespołu.

Powiązana galeria: