3 punkty na inauguracje! Dalin 2:1 TS Węgrzce

Bardzo udanie dla Biało - Zielonych rozpoczęła się inauguracja rundy wiosennej.

W pierszym meczy Dalin podejmował zespół TS Węgrzce.

Spotkanie zostało rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Zarabiu.

Dalin przez cały mecz był stroną przeważającą, wynik mógł być zdecydowanie wyższy, ale słaba skuteczność naszego zespołu nie pozwoliła na zdobycie większej ilości bramek.

Pierwszą bramkę tuż przed przerwą po świetnej indywidalnej akcji Patryka Makuska zdobył Dawid Kałat.

Drugą bramkę Dalin zdobył zaraz po przerwie.

Jakub Górecki dośrodkował na głowę Andrzeja Biela, który szczupakiem skierował piłkę do siatki.

W końcówce spotkania sędzie podyktował rzyt karny dla Węgrzc za zagranie piłki ręką w polu karnym przez Tomasza Stelmacha.

Konrad Kipek wyczuł intencję strzelca, ale uderzenie było zbyt precyzyjne aby nasz bramkarz mógl skutecznie interweniować.

Z przebiegu spotkania Dalin był zespołem zdecydowanie lepszy, kreującym grę i stwarzjącym sobie bardzo dobre sytuacje bramkowe.

Cieszą trzy punkty w pierwszym meczu, liczymy że ta runda będzie zdecydowanie lepsza w wykonaniu naszych zawodników.

Dalin:

Kipek - Tokarz, Stelmach, Michał Mistarz, Burtan - Górecki, Wojtan, Kawula, Kałat, Makusek - Biel, Leśniak, Idzi, Malina, Ogrodny.