Autor:

Administrator Admin

Utworzono:

01.10.2019

LKS Jawiszowice zremisował na wyjeździe 1:1 z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie. Bramki strzelili Grandinetti i Pyrlik.

W 12. minucie gospodarze próbowali wykorzystać błąd stoperów drużyny rywali. Piłkę przejął Prochwicz. Próbował uderzyć, ale zatrzymał go Jurczak. W 22. minucie bardzo dobrze z rzutu wolnego strzelił Grotkowski. Równie udaną interwencją popisał się Kozieł. W 29. minucie lewym skrzydłem zaatakował M. Płonka. W końcówce akcji zagrał Korczyk, ale minimalnie chybił.

W 32. minucie rajd skrzydłem przeprowadził Ślaski. Potem wycofał do Grandinettiego. Ten znalazł sposób na bramkarza LKS Jawiszowice. W 68. minucie strzelec gola przerzucił futbolówkę nad poprzeczką w bardzo dobrej sytuacji. W 73. minucie niewiele brakowało do tego, by Korczyk pokonał golkipera strzałem z 20 metrów. W 82. minucie Siwiecki odbił przed siebie piłkę uderzoną przez Nagiego. Skutecznie dobił Pyrlik.

Niedziela 29 września Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – LKS Jawiszowice 1:1 (1:0)
Bramki:1:0 Grandinetti (32.), 1:1 Pyrlik (82.)

Składy:
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie:Siwiecki, Kalicki (87. Surma), Lewiński, Kwieciński, Stós (60. R. Ślęczka), Jamrozy (90. Radziszewski), Prochwicz (70. Dudzik), Grandinetti, R. Ślęczka, Ślaski, Grotkowski.

LKS Jawiszowice:Kozieł, Jurczak, Kabara, Nagi, Szymonik (89. Kocoń), M. Płonka (63. czerwona za dwie żółte), Herman, Chrapek (42. Pyrlik), Hałat, Malina (46. Bednarczyk), Korczyk. Trener: Jarosław Płonka.