Czarni Staniątki Gospodarze

Łukasz Garlicki Kierownik drużyny

Administrator Admin

28.08.2019

LKS Jawiszowice wygrał w Staniątkach z Czarnymi 3:0.

W 12. minucie Byrski oddał minimalnie niecelny strzał z 15 metrów. W 20. minucie arbiter odgwizdał rzut karny za faul jednego z gospodarzy na Korczyku. Pitry uderzył celnie z wapna. W 28. minucie Hałat zagrał do Nagiego. Piłka po jego próbie przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką i nie wpadła do siatki.

W 49. minucie Nagi otrzymał futbolówkę od Chrapka. Jego uderzenie wybronił bramkarz. W 67. minucie Byrski strzelił groźnie z daleka, ale zabrakło kilkudziesięciu centymetrów. W 68. minucie rzut wolny wykonywał Jurczak. Gola głową bramką zdobył Korczyk. Trzy minuty później asystent przy drugim golu dośrodkował z rzutu rożnego, a trafienie samobójcze zaliczył Fryda. W 85. minucie Tworuszek bardzo dobrze interweniował po strzale Świecy.

Niedziela 25 sierpnia Czarni Staniątki – LKS Jawiszowice 0:3 (0:1)
Bramki:0:1 Pitry rzut karny (20.), 0:2 Korczyk (68.), 0:3 Fryda gol samobójczy (71.)

Składy:
Czarni Staniątki: Przybyś, Bogusławski, Wrześniak (28. Dąbroś), Otfinowski, Fryda, Iwanicki (72. Jastrzębski), Sikora (39. Świeca), Skrzyński, Byrski (86. Manaseryan), Barnaś, Czapla.

LKS Jawiszowice:Tworuszek, Pitry, Kabara, Nagi, P. Płonka, Jurczak (83. D. Płonka), Herman, Chrapek (65. Pyrlik), Korczyk, Szymonik (79. Kocoń), Hałat (75. Ochman). Trener: Jarosław Płonka.